Изберете страница

LENOVO X1 E5 Intel Core i7-12700H 16inch WQXGA AG 16GB 1TB SSD M.2 RTX 3050TI 4GB Wi-Fi 6E + BT FPR W11P 3Y Premier

7114.55лв.

Изчерпан

Код: 4574763 Категория: